1. kolo (7. listopada 2017., 8. listopada 2017.)

1.MOK MURSA - OSIJEK - MOK RIJEKA   2:3 (22:25,25:20,25:15,19:25,7:15)

2.OK MEDICINAR - OKM CENTROMETAL   3:2 (25:23,25:15,21:25,28:30,15:11)

3.OK SISAK - HAOK MLADOST   1:3 (25:21,14:25,15:25,12:25)

4.OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK KITRO VARAŽDIN   3:0 (25:16,25:19,25:18)

2. kolo (14. listopada 2017., 15. listopada 2017.)

5.MOK RIJEKA - OK KITRO VARAŽDIN   3:1 (25:17,25:17,19:25,25:12)

6.OK SISAK - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA   2:3 (27:29,25:23,26:24,17:25,8:15)

7.OKM CENTROMETAL - HAOK MLADOST   1:3 (25:22,15:25,16:25,18:25)

8.MOK MURSA - OSIJEK - OK MEDICINAR   3:0 (25:22,25:16,25:18)   

 

3. kolo (21. listopada 2017., 22. listopada 2017.)

9.OK MEDICINAR - MOK RIJEKA   3:1 (22:25,25:19,25:18,25:15)

10.HAOK MLADOST - MOK MURSA - OSIJEK   3:0 (25:16,25:20,25:11)   

11.OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OKM CENTROMETAL   3:0 (25:18,25:21,25:23)

12.OK KITRO VARAŽDIN - OK SISAK   0:3 (24:26,20:25,19:25)

 

4. kolo (28. listopada 2017., 29. listopada 2017.)

13.MOK RIJEKA - OK SISAK   3:0 (25:19,25:21,25:18)

14.OKM CENTROMETAL - OK KITRO VARAŽDIN   3:0 (25:19,25:15,28:26)   

15.MOK MURSA - OSIJEK - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA   termin nije određen

16.HAOK MLADOST - OK MEDICINAR   3:2 (25:19,21:25,19:25,25:16,15:11)

 

5. kolo (4. studenog 2017., 5. studenog 2017.)

17.HAOK MLADOST - MOK RIJEKA   3:0 (25:12,25:20,25:17)

18.OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK MEDICINAR   3:0 (25:14,25:14,25:20)

19.OK KITRO VARAŽDIN - MOK MURSA - OSIJEK   3:2 (28:26,15:25,25:20,23:25,15:12)

20.OK SISAK - OKM CENTROMETAL   1:3 (21:25,34:32,27:29,22:25)

 

6. kolo (11. studenog 2017., 12. studenog 2017.)

21.MOK RIJEKA - OKM CENTROMETAL   3:1 (25:23,25:19,18:25,27:25)

22.MOK MURSA - OSIJEK - OK SISAK   0:3 (19:25,23:25,21:25)

23.OK MEDICINAR - OK KITRO VARAŽDIN   nedjelja, 12. studenog 2017. u 16,30

24.HAOK MLADOST - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA   3:0 (25:23,25:23,25:22)

 

7. kolo (18. studenog 2017., 19. studenog 2017.)

25.OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK RIJEKA   3:1 (25:23,25:23,23:25,25:18)

26.OK KITRO VARAŽDIN - HAOK MLADOST   0:3 (17:25,22:25,16:25)

27.OK SISAK - OK MEDICINAR   1:3 (23:25,22:25,25:17,14:25)

28.OKM CENTROMETAL - MOK MURSA - OSIJEK   3:1 (15:25,25:20,25:20,25:22)

 

8. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)

29.MOK RIJEKA - MOK MURSA - OSIJEK   2:3 (25:19,26:24,27:29,23:25,20:22)

30.OKM CENTROMETAL - OK MEDICINAR   3:0 (26:24,25:21,25:17)

31.HAOK MLADOST - OK SISAK   3:0 (25:14,25:11,25:21)

32.OK KITRO VARAŽDIN - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA   0:3 (15:25,19:25,17:25)

 

9. kolo (2. prosinca 2017., 3. prosinca 2017.)

33.OK KITRO VARAŽDIN - MOK RIJEKA   1:3 (25:22,20:25,16:25,22:25)

34.OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK SISAK   3:1 (32:30,18:25,25:12,25:16)

35.HAOK MLADOST - OKM CENTROMETAL   3:0 (25:16,25:16,25:15)

36.OK MEDICINAR - MOK MURSA - OSIJEK   1:3 (20:25,23:25,25:20,18:25)

 

10. kolo (9. prosinca 2017., 10. prosinca 2017.)

37.MOK RIJEKA - OK MEDICINAR   3:1 (25:14,25:22,18:25,25:20)

38.MOK MURSA - OSIJEK - HAOK MLADOST   1:3 (14:25,25:23,21:25,21:25)

39.OKM CENTROMETAL - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA   0:3 (23:25,20:25,19:25)

40.OK SISAK - OK KITRO VARAŽDIN   3:0 (25:20,25:21,25:21)

 

11. kolo (16. prosinca 2017., 17. prosinca 2017.)

41.OK SISAK - MOK RIJEKA   2:3 (20:25, 25:21, 14:25, 30:28, 10:15)

42.OK KITRO VARAŽDI - OKM CENTROMETAL   3:2 (17:25, 19:25, 25:20, 26:24, 15:11)

43.OK MLADOST RIBO - MOK MURSA - OSIJEK   2:3 (25:22, 25:21, 18:25, 21:25, 13:15)

44.OK MEDICINAR - HAOK MLADOST   0:3 (15:25, 12:25, 17:25)

 

12. kolo (20. siječnja 2018., 21. siječnja 2018.)

45.MOK RIJEKA - HAOK MLADOST   1:3 (18:25,25:20,19:25,16:25)

46.OK MEDICINAR - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA   1:3 (20:25,18:25,25:23,12:25)

47.MOK MURSA - OSIJEK - OK KITRO VARAŽDIN   3:0 (25:14,25:14,25:21)

48.OKM CENTROMETAL - OK SISAK   1:3 (25:21,21:25,23:25,18:25)

 

13. kolo (27. siječnja 2018., 28. siječnja 2018.)

49.OKM CENTROMETAL - MOK RIJEKA   3:1 (25:16,25:20,14:25,25:17)

50.OK SISAK - MOK MURSA - OSIJEK   0:3 (21:25,20:25,21:25)

51.OK KITRO VARAŽDIN - OK MEDICINAR   3:1 (25:19,26:24,21:25,25:20)

52.OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - HAOK MLADOST   0:3 (28:30,21:25,19:25)

 

14. kolo (3. veljače 2018., 4. veljače 2018.)

53.MOK RIJEKA - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA   2:3 (25:13,25:19,16:25,19:25,8:15)

54.HAOK MLADOST - OK KITRO VARAŽDIN   3:0 (25:16,25:23,25:8)

55.OK MEDICINAR - OK SISAK   3:2 (25:23,25:12,21:25,24:26,15:11)

56.MOK MURSA - OSIJEK - OKM CENTROMETAL   3:0 (25:19,26:24,25:14)

 

 

Drugi dio natjecanja - seniori

1 - SKUPINA

Prvi dio natjecanja

1. kolo

1.MOK MURSA - OSIJEK - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA   1:3 (19:25,25:19,23:25,13:25)

2.MOK RIJEKA - HAOK MLADOST   1:3 (18:25,25:20,19:25,16:25)

2. kolo

3.HAOK MLADOST - MOK MURSA - OSIJEK   3:0 (25:16,25:20,25:11)

4.OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK RIJEKA   3:1 (25:23,25:23,23:25,25:18)

3. kolo

5.OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - HAOK MLADOST   0:3 (28:30,21:25,19:25)

6.MOK MURSA - OSIJEK - MOK RIJEKA   2:3 (22:25,25:20,25:15,19:25,7:15)

4. kolo

7.HAOK MLADOST - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA   3:0 (25:23,25:23,25:21)

8.MOK RIJEKA - MOK MURSA - OSIJEK   2:3 (25:19,26:24,27:29,23:25,20:22)

5. kolo

9.OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK MURSA - OSIJEK   2:3 (25:22,25:21,18:25,21:25,13:15)

10.HAOK MLADOST - MOK RIJEKA   3:0 (25:12,25:20,25:17)

6. kolo

11.MOK MURSA - OSIJEK - HAOK MLADOST   1:3 (14:25,25:23,21:25,21:25)

12.MOK RIJEKA - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA   2:3 (25:13,25:19,16:25,19:25,8:15)

7. kolo (10. veljače 2018., 11. veljače 2018.)

13.MOK MURSA - OSIJEK - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA   3:2 (25:23,25:23,18:25,14:25,15:13)   

14.MOK RIJEKA - HAOK MLADOST   1:3 (25:22,15:25,15:25,16:25)

8. kolo (17. veljače 2018., 18. veljače 2018.)

15.HAOK MLADOST - MOK MURSA - OSIJEK   3:0 (25:12,25:10,25:18)

16.OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK RIJEKA   3:0 (25:18,26:24,25:15)

9. kolo (21. veljače 2018.)

17.OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - HAOK MLADOST   2:3 (25:27,37:35,25:16,23:25,14:16)

18.MOK MURSA - OSIJEK - MOK RIJEKA   3:0 (25:19,25:20,25:22)

10. kolo (24. veljače 2018., 25. veljače 2018.)

19.HAOK MLADOST - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA   3:0 (25:23,27:25,25:17)

20.MOK RIJEKA - MOK MURSA - OSIJEK   1:3 (21:25,25:21,23:25,22:25)

11. kolo (28. veljače 2018.)

21.OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK MURSA - OSIJEK   odgođeno

22.HAOK MLADOST - MOK RIJEKA   3:0 (25:18,25:12,25:11)

12. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)

23.MOK MURSA - OSIJEK - HAOK MLADOST0:3 (18:25,23:25,19:25)

24.MOK RIJEKA - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA0:3 (18:25,20:25,21:25)

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now