Prvi dio natjecanja

2022-03-27_13-35-04.png

1. kolo (2. listopada 2021., 3. listopada 2021.)

1.MOK MURSA - OSIJEK – OK ZADAR   3:0 (25:7,25:13,25:17)

2.OKM CENTROMETAL – OK ROVINJ   3:0 (25:18,25:15,25:15)

3.MOK MARSONIA – OK RIBOLA KAŠTELA   0:3 (16:25,14:25,11:25)

4.OK KITRO VARAŽDIN – OK GORICA   3:0 (25:14,25:21,25:12)

5.HAOK MLADOST – OK SPLIT   3:0 (25:14,25:21,25:16)   

6.OK SISAK – MOK RIJEKA   3:1 (25:18,25:23,27:29,25:21)

2. kolo (9. listopada 2021., 10. listopada 2021.)

7.MOK MURSA - OSIJEK – MOK RIJEKA   3:0 (25:13,25:17,25:22)  >VIDEO<

8.OK SPLIT – OK SISAK   3:0 (25:15,25:16,25:22)   

9.OK GORICA – HAOK MLADOST   0:3 (10:25,22:25,16:25)

10.OK RIBOLA KAŠTELA – OK KITRO VARAŽDIN   3:0 (26:24,25:23,25:20)   

11.OKM CENTROMETAL – MOK MARSONIA   3:0 (25:19,25:20,25:16)   

12.OK ZADAR – OK ROVINJ   0:3 (14:25,19:25,25:27)

3. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)

13.OK ROVINJ – MOK MURSA - OSIJEK   0:3 (15:25,15:25,10:25)   

14.MOK MARSONIA – OK ZADAR   3:0 (25:13,25:19,25:15)

15.OK KITRO VARAŽDIN – OKM CENTROMETAL   3:1 (25:18,19:25,25:23,25:20)

16.HAOK MLADOST – OK RIBOLA KAŠTELA   3:0 (25:19,25:21,25:11)

17.OK SISAK – OK GORICA   3:1 (23:25,25:20,25:23,25:18)

18.MOK RIJEKA – OK SPLIT   0:3 (17:25,19:25,17:25)  >VIDEO<

4. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)

19.MOK MURSA - OSIJEK – OK SPLIT   3:0 (25:22,25:15,25:19)

20.OK GORICA – MOK RIJEKA   1:3 (18:25,25:22,15:25,18:25)

21.OK RIBOLA KAŠTELA – OK SISAK   3:0 (25:19,25:16,25:19)

22.HAOK MLADOST – OKM CENTROMETAL   3:0 (25:18,25:16,25:19)

23.OK ZADAR – OK KITRO VARAŽDIN   1:3 (22:25,22:25,25:20,18:25)

24.OK ROVINJ – MOK MARSONIA   3:0 (25:14,25:18,25:21)

5. kolo (30. listopada 2021., 31. listopada 2021.)

25.MOK MARSONIA – MOK MURSA - OSIJEK   0:3 (13:25,12:25,25:27)

26.OK KITRO VARAŽDIN – OK ROVINJ   3:0 (25:17,25:23,25:7)

27.OK ZADAR – HAOK MLADOST   0:3 (16:25,10:25,18:25)

28.OK SISAK – OKM CENTROMETAL   0:3 (25:27,15:25,22:25)

29.MOK RIJEKA – OK RIBOLA KAŠTELA   1:3 (34:32,18:25,23:25,18:25)  >VIDEO<

30.OK SPLIT – OK GORICA   3:0 (25:17,25:22,25:22)

  

6. kolo (6. studenog 2021., 7. studenog 2021.)

31.MOK MURSA - OSIJEK – OK GORICA   3:0 (25:15,25:23,25:15)

32.OK RIBOLA KAŠTELA – OK SPLIT   3:1 (24:26,25:12,25:11,25:18)

33.OKM CENTROMETAL – MOK RIJEKA   3:2 (25:23,27:25,19:25,13:25,15:13)

34.OK ZADAR – OK SISAK   2:3 (20:25,19:25,25:21,27:25,8:15)

35.OK ROVINJ – HAOK MLADOST   odgođeno

36.MOK MARSONIA – OK KITRO VARAŽDIN   0:3 (16:25,12:25,17:25)

7. kolo (13. studenog 2021., 14. studenog 2021.)

37.OK KITRO VARAŽDIN – MOK MURSA - OSIJEK   1:3 (16:25,16:25,25:20,22:25)

38.HAOK MLADOST – MOK MARSONIA   nedjelja, 14. studenog 2021. u 18,00

39.OK SISAK – OK ROVINJ   odgođeno

40.MOK RIJEKA – OK ZADAR3:0 (25:22,25:13,25:14)¸ >VIDEO<

41.OK SPLIT – OKM CENTROMETAL   3:1 (25:17,23:25,26:24,25:22)   

42.OK GORICA – OK RIBOLA KAŠTELA   0:3 (14:25,11:25,16:25)   

8. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)

43.MOK MURSA - OSIJEK – OK RIBOLA KAŠTELA  3:1 (23:25,25:17,25:19,25:19)

44.OKM CENTROMETAL – OK GORICA   3:0 (25:22,25:18,25:20)

45.OK ZADAR – OK SPLIT   1:3 (25:20,21:25,21:25,23:25)

46.OK ROVINJ – MOK RIJEKA   0:3 (16:25,23:25,20:25)

47.MOK MARSONIA – OK SISAK   2:3 (22:25,27:25,17:25,25:20,14:16)

48.OK KITRO VARAŽDIN – HAOK MLADOST   0:3 (18:25,19:25,17:25)

9. kolo (4. prosinca 2021., 5. prosinca 2021.)

49.HAOK MLADOST – MOK MURSA - OSIJEK   3:0 (25:21,25:23,25:22)   

50.OK SISAK – OK KITRO VARAŽDIN   0:3 (11:25,20:25,21:25)

51.MOK RIJEKA – MOK MARSONIA   3:1 (26:24,25:17,24:26,25:16)  >VIDEO<

52.OK SPLIT – OK ROVINJ   3:1 (21:25,25:15,26:24,25:18)   

53.OK GORICA – OK ZADAR   0:3 (23:25,22:25,22:25)

54.OK RIBOLA KAŠTELA – OKM CENTROMETAL   2:3 (26:28,25:17,25:23,28:30,11:15)

10. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)

55.MOK MURSA - OSIJEK – OKM CENTROMETAL   3:0 (25:20,25:23,25:19)

56.OK ZADAR – OK RIBOLA KAŠTELA   0:3 (11:25,18:25,21:25)

57.OK ROVINJ – OK GORICA   3:0 (25:23,25:18,25:19)

58.MOK MARSONIA – OK SPLIT   srijeda, 22. prosinca 2021. u 7,00

59.OK KITRO VARAŽDIN – MOK RIJEKA   3:2 (24:26,25:18,23:25,25:23,15:13)

60.HAOK MLADOST – OK SISAK   3:0 (25:15,25:15,25:16)

11. kolo (18. prosinca 2021., 19. prosinca 2021.)

61.OK SISAK – MOK MURSA - OSIJEK   1:3 (25:23,25:27,20:25,16:25)   

62.HAOK MLADOST – MOK RIJEKA   3:0 (25:14,25:18,25:14)   >VIDEO<

63.OK SPLIT – OK KITRO VARAŽDIN   3:0 (25:21,25:17,25:16)   

64.OK GORICA – MOK MARSONIA   1:3 (21:25,25:22,18:25,23:25)

65.OK RIBOLA KAŠTELA – OK ROVINJ   3:0 (25:22,25:15,25:17)   

66.OKM CENTROMETAL – OK ZADAR   3:0 (25:13,25:21,25:14)

12. kolo (22. siječnja 2022., 23. siječnja 2022.)

67.OK ZADAR – MOK MURSA - OSIJEK   0:3 (15:25,12:25,19:25)   

68.OKM CENTROMETAL – OK ROVINJ   3:0 (25:0,25:0,25:0) bez borbe

69.OK RIBOLA KAŠTELA – MOK MARSONIA   3:0 (25:12,25:18,25:15)

70.OK GORICA – OK KITRO VARAŽDIN   0:3 (7:25,21:25,14:25)

71.OK SPLIT – HAOK MLADOST   0:3 (10:25,9:25,19:25)   

72.MOK RIJEKA – OK SISAK   3:1 (25:23,17:25,25:13,25:20)   >VIDEO<

13. kolo (29. siječnja 2022., 30. siječnja 2022.)

73.MOK RIJEKA – MOK MURSA - OSIJEK   0:3 (15:25,20:25,16:25)   >VIDEO<

74.OK SISAK – OK SPLIT   odgođeno

75.HAOK MLADOST – OK GORICA   3:0 (25:16,25:13,25:8)   

76.OK KITRO VARAŽDIN – OK RIBOLA KAŠTELA   2:3 (25:20,18:25,23:25,25:23,12:15)   

77.MOK MARSONIA – OKM CENTROMETAL   2:3 (25:22,25:16,18:25,17:25,8:15)

78.OK ROVINJ – OK ZADAR   1:3 (25:20,22:25,21:25,23:25)

14. kolo (5. veljače 2022., 6. veljače 2022.)

79.MOK MURSA - OSIJEK – OK ROVINJ   3:0 (25:19,25:16,25:9)

80.OK ZADAR – MOK MARSONIA   1:3 (23:25,25:17,21:25,20:25)

81.OKM CENTROMETAL – OK KITRO VARAŽDIN   odgođeno

82.OK RIBOLA KAŠTELA – HAOK MLADOST   0:3 (25:27,25:27,17:25)   

83.OK GORICA – OK SISAK   2:3 (25:13,14:25,19:25,28:26,13:15)

84.OK SPLIT – MOK RIJEKA   3:1 (25:20,22:25,25:17,25:17)   >VIDEO<

15. kolo (12. veljače 2022., 13. veljače 2022.)

85.OK SPLIT – MOK MURSA - OSIJEK   0:3 (15:25,19:25,23:25)   

86.MOK RIJEKA – OK GORICA   3:0 (25:18,25:20,25:18)   >VIDEO<

87.OK SISAK – OK RIBOLA KAŠTELA   0:3 (19:25,12:25,16:25)

88.OKM CENTROMETAL – HAOK MLADOST   0:3 (20:25,23:25,19:25)

89.OK KITRO VARAŽDIN – OK ZADAR   3:0 (25:19,25:13,25:17)

90.MOK MARSONIA – OK ROVINJ   0:3 (20:25,24:26,23:25)   

16. kolo (19. veljače 2022., 20. veljače 2022.)

91.MOK MURSA - OSIJEK – MOK MARSONIA   3:0 (25:18,25:12,25:13)

92.OK ROVINJ – OK KITRO VARAŽDIN   0:3 (19:25,19:25,19:25)

93.HAOK MLADOST – OK ZADAR   3:0 (25:14,25:17,25:15)

94.OKM CENTROMETAL – OK SISAK   3:1 (25:17,25:20,21:25,25:15)

95.OK RIBOLA KAŠTELA – MOK RIJEKA   3:2 (25:18,23:25,21:25,25:14,15:10)

96.OK GORICA – OK SPLIT   0:3 (16:25,15:25,23:25)

17. kolo (26. veljače 2022., 27. veljače 2022.)

97.OK GORICA – MOK MURSA - OSIJEK   0:3 (7:25,17:25,19:25)

98.OK SPLIT – OK RIBOLA KAŠTELA   0:3 (20:25,23:25,14:25)   

99.MOK RIJEKA – OKM CENTROMETAL   3:2 (22:25,25:23,25:15,13:25,15:10)   >VIDEO<

100.OK SISAK – OK ZADAR   3:0 (25:17,25:18,25:17)

101.HAOK MLADOST – OK ROVINJ   3:0 (25:15,25:14,25:13)   

102.OK KITRO VARAŽDIN – MOK MARSONIA   3:0 (25:15,25:23,25:16)

18. kolo (5. ožujka 2022., 6. ožujka 2022.)

103.MOK MURSA - OSIJEK – OK KITRO VARAŽDIN   3:0 (26:24,25:12,25:20)

104.MOK MARSONIA – HAOK MLADOST   0:3 (15:25,20:25,14:25)   

105.OK ROVINJ – OK SISAK   1:3 (19:25,25:18,20:25,19:25)

106.OK ZADAR – MOK RIJEKA   1:3 (25:23,24:26,21:25,21:25)

107.OKM CENTROMETAL – OK SPLIT   3:0 (25:18,25:22,25:14)

108.OK RIBOLA KAŠTELA – OK GORICA   3:0 (25:20,25:15,25:15)

19. kolo (12. ožujka 2022., 13. ožujka 2022.)

109.OK RIBOLA KAŠTELA – MOK MURSA - OSIJEK   1:3 (21:25,25:22,14:25,16:25)

110.OK GORICA – OKM CENTROMETAL   1:3 (14:25,19:25,26:24,16:25)

111.OK SPLIT – OK ZADAR   3:0 (25:17,25:17,26:24)   

112.MOK RIJEKA – OK ROVINJ   3:0 (25:22,25:15,25:22)   >VIDEO<

113.OK SISAK – MOK MARSONIA   3:0 (25:19,25:14,25:15)

114.HAOK MLADOST – OK KITRO VARAŽDIN   3:1 (23:25,25:20,25:14,25:15)

20. kolo (19. ožujka 2022., 20. ožujka 2022.)

115.MOK MURSA - OSIJEK – HAOK MLADOST   3:2 (16:25,25:21,25:23,18:25,15:13)

116.OK KITRO VARAŽDIN – OK SISAK   3:0 (25:13,25:15,25:22)

117.MOK MARSONIA – MOK RIJEKA   1:3 (25:23,16:25,13:25,18:25)

118.OK ROVINJ – OK SPLIT   2:3 (25:15,19:25,22:25,26:24,6:15)

119.OK ZADAR – OK GORICA   3:1 (25:17,25:19,21:25,25:23)

120.OKM CENTROMETAL – OK RIBOLA KAŠTELA   0:3 (24:26,19:25,14:25)

21. kolo (26. ožujka 2022., 27. ožujka 2022.)

121.OKM CENTROMETAL – MOK MURSA - OSIJEK   0:3 (19:25,22:25,16:25)   

122.OK RIBOLA KAŠTELA – OK ZADAR   3:0 (25:12,25:12,25:13)

123.OK GORICA – OK ROVINJ   1:3 (25:22,16:25,17:25,28:30)

124.OK SPLIT – MOK MARSONIA   3:0 (25:15,27:25,25:20)   

125.MOK RIJEKA – OK KITRO VARAŽDIN   1:3 (15:25,25:19,22:25,17:25)

126.OK SISAK – HAOK MLADOST   1:3 (16:25,27:25,12:25,10:25)

22. kolo (29. ožujka 2022.)

127.MOK MURSA - OSIJEK – OK SISAK   termin nije određen

128.MOK RIJEKA – HAOK MLADOST   utorak, 29. ožujka 2022. u 18,30

129.OK KITRO VARAŽDIN – OK SPLIT   utorak, 29. ožujka 2022. u 19,15

130.MOK MARSONIA – OK GORICA   utorak, 29. ožujka 2022. u 18,30

131.OK ROVINJ – OK RIBOLA KAŠTELA   utorak, 29. ožujka 2022. u 19,00

132.OK ZADAR – OKM CENTROMETAL   utorak, 29. ožujka 2022. u 20,00