Prvi dio natjecanja

1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)

1.OK ZADAR - OK KITRO VARAŽDIN   3:1 (25:23,12:25,25:16,26:24)

2.MOK MARSONIA - OK SISAK   1:3 (25:21,17:25,19:25,22:25)

3.OK ROVINJ - MOK RIJEKA   0:3 (19:25,15:25,19:25)

4.OK MEDICINAR TRNJE - OKM CENTROMETAL   3:0 (25:18,25:20,30:28)

5.OK SPLIT - MOK MURSA - OSIJEK   2:3 (14:25,25:21,25:16,12:25,10:15)

2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)

6.OK KITRO VARAŽDIN - MOK MURSA - OSIJEK   1:3 (18:25,18:25,25:21,16:25)

7.OKM CENTROMETAL - OK SPLIT   3:0 (25:23,25:18,25:19)

8.MOK RIJEKA - OK MEDICINAR TRNJE   3:1 (25:20,25:14,21:25,25:17)

9.OK ROVINJ - OK SISAK   2:3 (31:29,25:23,23:25,21:25,12:15)

10.OK ZADAR - MOK MARSONIA   2:3 (25:19,25:22,24:26,27:29,10:15)

3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)

11.MOK MARSONIA - OK KITRO VARAŽDIN   1:3 (19:25,12:25,31:29,11:25)

12.OK ROVINJ - OK ZADAR   3:2 (25:15,24:26,25:16,21:25,15:12)

13.OK MEDICINAR TRNJE - OK SISAK   3:2 (25:23,25:18,22:25,22:25,15:8)

14.OK SPLIT - MOK RIJEKA   0:3 (20:25,21:25,14:25)

15.MOK MURSA - OSIJEK - OKM CENTROMETAL   3:2 (25:18,20:25,17:25,25:19,15:13)

4. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)

16.OK KITRO VARAŽDIN - OKM CENTROMETAL   3:0 (25:18,25:20,25:19)

17.MOK RIJEKA - MOK MURSA - OSIJEK   3:2 (22:25,25:23,25:20,22:25,15:9)

18.OK SISAK - OK SPLIT   3:1 (25:16,25:19,24:26,25:22)

19.OK ZADAR - OK MEDICINAR TRNJE   0:3 (18:25,10:25,19:25)

20.MOK MARSONIA - OK ROVINJ   3:0 (25:22,25:14,26:24)

5. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)

21.OK ROVINJ - OK KITRO VARAŽDIN   1:3 (25:22,16:25,9:25,17:25)

22.OK MEDICINAR TRNJE - MOK MARSONIA   3:0 (25:19,25:23,25:19)

23.OK SPLIT - OK ZADAR   3:0 (27:25,25:23,25:15)

24.MOK MURSA - OSIJEK - OK SISAK   3:0 (25:19,25:17,25:21)

25.OKM CENTROMETAL - MOK RIJEKA   3:1 (25:19,26:24,23:25,28:26)

6. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)

26.OK KITRO VARAŽDIN - MOK RIJEKA   1:3 (12:25,25:23,23:25,19:25)

27.OK SISAK - OKM CENTROMETAL   3:0 (25:22,25:16,25:21)

28.OK ZADAR - MOK MURSA - OSIJEK   0:3 (10:25,19:25,20:25)

29.MOK MARSONIA - OK SPLIT   3:1 (21:25,25:22,27:25,25:16)

30.OK ROVINJ - OK MEDICINAR TRNJE   0:3 (18:25,18:25,14:25)

7. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)

31.OK MEDICINAR TRNJE - OK KITRO VARAŽDIN3:0 (25:22,25:19,25:21)

32.OK SPLIT - OK ROVINJ3:0 (25:22,25:12,25:17)

33.MOK MURSA - OSIJEK - MOK MARSONIA3:0 (25:17,32:30,25:15)

34.OKM CENTROMETAL - OK ZADAR3:0 (25:16,25:15,27:25)

35.MOK RIJEKA - OK SISAK3:0 (25:22,25:12,25:21)

8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)

36.OK KITRO VARAŽDIN - OK SISAK   2:3 (29:27,25:18,22:25,20:25,10:15)

37.OK ZADAR - MOK RIJEKA   0:3 (12:25,17:25,13:25)

38.MOK MARSONIA - OKM CENTROMETAL   3:2 (25:21,25:23,14:25,26:28,15:13)

39.OK ROVINJ - MOK MURSA - OSIJEK   1:3 (17:25,10:25,25:20,15:25)

40.OK MEDICINAR TRNJE - OK SPLIT   0:3 (23:25,20:25,20:25)

9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)

41.OK SPLIT - OK KITRO VARAŽDIN   3:0 (25:21,25:18,25:18)

42.MOK MURSA - OSIJEK - OK MEDICINAR TRNJE   3:1 (25:22,25:22,14:25,26:24)

43.OKM CENTROMETAL - OK ROVINJ   3:0 (25:13,25:15,25:17)

44.MOK RIJEKA - MOK MARSONIA   3:0 (25:9,25:13,25:15)

45.OK SISAK - OK ZADAR   3:0 (25:15,25:22,25:20)

10. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)

46.OK KITRO VARAŽDIN - OK ZADAR   3:0 (25:17,25:23,25:20)

47.OK SISAK - MOK MARSONIA   3:0 (25:15,25:23,25:20)

48.MOK RIJEKA - OK ROVINJ   3:0 (25:16,25:12,25:20)

49.OKM CENTROMETAL - OK MEDICINAR TRNJE   3:0 (26:24,25:16,25:22)

50.MOK MURSA - OSIJEK - OK SPLIT   2:3 (19:25,26:24,21:25,25:17,12:15)

11. kolo (21. prosinca 2019., 22. prosinca 2019.)

51.MOK MURSA - OSIJEK - OK KITRO VARAŽDIN  3:2 (20:25,24:26,25:17,25:23,15:13)

52.OK SPLIT - OKM CENTROMETAL   3:0 (25:20,25:14,25:13)

53.OK MEDICINAR TRNJE - MOK RIJEKA   0:3 (24:26,19:25,14:25)

54.OK SISAK - OK ROVINJ   3:1 (25:22,22:25,29:27,25:13)

55.MOK MARSONIA - OK ZADAR   3:0 (25:23,25:18,25:22)

12. kolo (11. siječnja 2020., 12. siječnja 2020.)

56.OK KITRO VARAŽDIN - MOK MARSONIA   3:2 (25:18,23:25,25:15,21:25,15:8)

57.OK ZADAR - OK ROVINJ   3:1 (18:25,26:24,25:13,25:9)

58.OK SISAK - OK MEDICINAR TRNJE   1:3 (23:25,19:25,25:23,23:25)

59.MOK RIJEKA - OK SPLIT   0:3 (19:25,23:25,20:25)

60.OKM CENTROMETAL - MOK MURSA - OSIJEK   3:2 (25:21,23:25,17:25,25:13,16:14)

13. kolo (18. siječnja 2020., 19. siječnja 2020.)

61.OKM CENTROMETAL - OK KITRO VARAŽDIN   1:3 (25:20,21:25,19:25,22:25)

62.MOK MURSA - OSIJEK - MOK RIJEKA   3:0 (25:23,25:23,27:25)

63.OK SPLIT - OK SISAK   3:0 (25:20,25:19,25:12)

64.OK MEDICINAR TRNJE - OK ZADAR   3:0 (25:13,25:16,25:17)

65.OK ROVINJ - MOK MARSONIA   0:3 (20:25,22:25,14:25)

14. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)

66.OK KITRO VARAŽDIN - OK ROVINJ   3:0 (25:10,25:18,25:16)

67.MOK MARSONIA - OK MEDICINAR TRNJE   2:3 (25:18,21:25,25:19,16:25,9:15)

68.OK ZADAR - OK SPLIT   2:3 (19:25,25:13,25:21,22:25,8:15)

69.OK SISAK - MOK MURSA - OSIJEK   2:3 (24:26,25:18,25:20,25:27,13:15)

70.MOK RIJEKA - OKM CENTROMETAL   3:1 (25:23,22:25,26:24,25:11)

15. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)

71.MOK RIJEKA - OK KITRO VARAŽDIN   3:1 (25:15,15:25,25:21,25:16)

72.OKM CENTROMETAL - OK SISAK   1:3 (22:25,23:25,25:19,12:25)

73.MOK MURSA - OSIJEK - OK ZADAR   3:0 (25:17,25:18,25:20)

74.OK SPLIT - MOK MARSONIA   3:0 (25:12,25:9,25:14)

75.OK MEDICINAR TRNJE - OK ROVINJ   3:1 (20:25,25:23,25:12,25:13)

16. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)

76.OK KITRO VARAŽDIN - OK MEDICINAR TRNJE   3:1 (25:20,25:19,24:26,25:22)

77.OK ROVINJ - OK SPLIT   1:3 (25:21,21:25,17:25,16:25)

78.MOK MARSONIA - MOK MURSA - OSIJEK   0:3 (15:25,15:25,23:25)

79.OK ZADAR - OKM CENTROMETAL   0:3 (20:25,19:25,15:25)

80.OK SISAK - MOK RIJEKA   0:3 (17:25,15:25,17:25)

17. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)

81.OK SISAK - OK KITRO VARAŽDIN   0:3 (18:25,17:25,19:25)

82.MOK RIJEKA - OK ZADAR   3:0 (25:21,25:18,25:23)

83.OKM CENTROMETAL - MOK MARSONIA   3:0 (25:18,25:10,25:23)

84.MOK MURSA - OSIJEK - OK ROVINJ   3:0 (25:18,25:22,25:20)

85.OK SPLIT - OK MEDICINAR TRNJE   3:0 (25:23,25:22,28:26)

18. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)

86.OK KITRO VARAŽDIN - OK SPLIT   2:3 (25:23,25:19,22:25,14:25,15:17)

87.OK MEDICINAR TRNJE - MOK MURSA - OSIJEK   1:3 (23:25,20:25,27:25,20:25)

88.OK ROVINJ - OKM CENTROMETAL   0:3 (20:25,9:25,16:25)

89.MOK MARSONIA - MOK RIJEKA   0:3 (14:25,12:25,16:25)

90.OK ZADAR - OK SISAK   0:3 (23:25,18:25,17:25)

1. SKUPINA (II. DIO)

 

 

1. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)

1.HAOK MLADOST - MOK MURSA - OSIJEK   subota, 7. ožujka 2020. u 18,00

2.OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK RIJEKA   subota, 7. ožujka 2020. u 18,00

2. kolo (11. ožujka 2020.)

3.MOK MURSA - OSIJEK - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA   termin nije određen

4.MOK RIJEKA - HAOK MLADOST   termin nije određen

3. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)

5.HAOK MLADOST - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA   termin nije određen

6.MOK RIJEKA - MOK MURSA - OSIJEK   termin nije određen

4. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)

7.MOK MURSA - OSIJEK - MOK RIJEKA   termin nije određen

8.OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - HAOK MLADOST   termin nije određen

5. kolo (25. ožujka 2020.)

9.MOK MURSA - OSIJEK - HAOK MLADOST   termin nije određen

10.MOK RIJEKA - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA   termin nije određen

6. kolo (28. ožujka 2020., 29. ožujka 2020.)

11.OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK MURSA - OSIJEK   termin nije određen

12.HAOK MLADOST - MOK RIJEKA   termin nije određen

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now