top of page

Riječani bez bodova u Osijeku

(Foto: Zdenko Pušić)

Ostaju odbojkaši s Drave na stopostotnom učinku i nakon 3. kola Superlige. Mursa-Osijek upisala je novu pobjedu i tri boda protiv Rijeke, koja je imala veliku prigodu zakomplicirati ovaj dvoboj, koji se i nije morao igrati u samo tri seta. Domaćin je sjajno odradio prvi, u drugom je također držao visoku razinu, ali potom su nešto odigrali i gosti. Rijeka je imala sve u svojim rukama, vodstvo od 18:23, pa dvije set-lopte, ali sve to izvukli su Osječani i potvrdili ipak sasvim zasluženi trijumf.

MURSA-OSIJEK – RIJEKA 3:0

Mala dvorana Gradski vrt. Gledatelja: 50. Suci: Zamaklar (Belišće) i Vinković (Vukovar). MURSA-OSIJEK: Kepčija, Marošević, Suk, J. Šućur, Čulap, K. Šućur, Oršolić, Stanković, Kolarić, Brandić, Jurič. RIJEKA: Pavlović, Ličina, Jurišić, Osojnak, Čule, Đorđević, L. Lasić, Banko, D. Lasić, Janjanin, Sušanj, Smiljanić. REZULTAT PO SETOVIMA: 25:14, 25:20, 26:24